Weekend Otwarcia – Weekend BIG Promocji!

Weekend Otwarcia – Weekend BIG Promocji!

Niektórzy twierdzą, że są takie dni w życiu każdego człowieka, na które czeka się całe życie. Dla nas z pewnością jednym z takich dni jest otwarcie Big Wall – Centrum Wspinaczkowego. Miesiące przygotowań, tysiące minut spędzonych na rozmowach i naradach oraz hektolitry wylanego potu, przeżyliśmy to wszystko (i wiele, wiele więcej) po to, żeby móc dziś zaprosić Was na otwarcie największego i najnowocześniejszego obiektu wspinaczkowego w naszym regionie.

Dla nas to prawdziwe święto i powód do wielkiej dumy, dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą radością i przygotowaliśmy dla Was promocję specjalnie z okazji Weekendu Otwarcia.

W tę sobotę i niedzielę (18-19.08.2018) na Big Wallu obowiązują wyjątkowe ceny:

  • Absolutnie wszyscy wchodzą na ścianę za 20 zł
  • Karnety na 10 wejść, które będzie można wykorzystać przez najbliższe 2 miesiące sprzedajemy za 150 zł
  • Miesięczne karnety Open także sprzedajemy za 150 zł.
  • Pyszną kawę i przepyszne słodkości serwujemy GRATIS.

Mamy nadzieję, że nie będziecie zbyt długo zastanawiać się nad tym, czy nas odwiedzić w te wyjątkowe dni i zaszczycicie nas swoją obecnością.

Jednocześnie chcemy Was zapewnić, że dla nas praca dopiero się zaczyna. Mamy ambicję, żeby Big Wall stał się nie tylko ścianką, na której można trenować wspinaczkę, ale żeby było to miejsce spotkań wszystkich ludzi dzielących z nami pasję. Pragniemy dostarczać emocji na wysokości, ale również na dole, gdzie będziemy organizować imprezy i wydarzenia poświęcone między innymi tematyce gór, podróżom i sportom ekstremalnym. Wierzymy, że Big Wall stanie się nie tylko prawdziwym szczecińskim Centrum Wspinaczkowym, ale także naszym wspólnym centrum spotkań. I tak, możecie nas rozliczać z tych obietnic.

Zapraszamy już od soboty 18 sierpnia, od godziny 12:00. Bawimy się do ostatniej buły… 🙂