Oferta dla firm

Oferta dla firm

Imprezy integracyjne to ważne narzędzie w aktywnym kształtowaniu kultury organizacyjnej nastawionej na współpracę i dobre relacje w zespole. Tego rodzaju wydarzenia, to także skuteczny element motywacji pracowników. Big Wall wychodzi naprzeciw tym potrzebą i zaprasza wszystkie zainteresowane firmy do współpracy w tym zakresie. Wierzymy, że warto docenić swoich ludzi zapraszając ich do udziału w dobrze zorganizowanym szkoleniu integracyjnym,podczas którego wzmocnią oni łączące ich relacje oraz poznają się na nowo biorąc udział w ciekawych i angażujących aktywnościach team building.

Dlaczego warto organizować imprezy integracyjne na ściance wspinaczkowej?

Zarówno pracownicy, jak i pracodawcy skorzystają na imprezach integracyjnych organizowanych na Big Wallu. Świetna atmosfera, okazja do poznania kolegów od zupełnie innej strony oraz atrakcyjna i emocjonująca aktywność fizyczna, to tylko niektóre z zalet, które niesie ze sobą zaproszenie swoich pracowników do naszego Centrum Wspinaczkowego. Warto też podkreślić, że wspinaczka sportowa jest nie tylko skutecznym sposobem budowania formy fizycznej, ale ma także zbawienny wpływ na psychikę. Rozwiązywanie problemów na ścianie wzmacnia umiejętności pracy w stresie i pod presją, poprawia umiejętność koncentracji, a także daje ogromną satysfakcję.

Doświadczona i pomocna kadra dba o bezpieczeństwo wszystkich naszych Gości, aby każdy mógł w pełni skorzystać z możliwości, które oferuje Big Wall. A po pełnych emocji zajęciach na ścianie, zapraszamy do strefy odpoczynku, gdzie można napić się doskonałej kawy, lub zimnego piwa… ;).

Jeśli chcesz zapytać o możliwość zorganizowania imprezy na naszym obiekcie, zapraszamy do kontaktu.