O Nas

Ktoś powiedział kiedyś, że Szczecin leży nad morzem. Tyle samo prawdy może być w stwierdzeniu, że Szczecin leży w górach. I choć na obronę obu tych tez znajdą się argumenty, jedno jest pewne – dzięki Big Wall Centrum Wspinaczkowemu, stolica Pomorza Zachodniego znalazła się bliżej gór, niż kiedykolwiek wcześniej.

Nasz obiekt, to największa i najnowocześniejsza ściana wspinaczkowa pomiędzy Berlinem, a Warszawą oraz jeden z najbardziej nowatorskich obiektów tego typu w Europie.

W ręce Wspinaczy oddajemy ścianę o łącznej powierzchni 1200 m2 oraz wysokości 15 m, a nasza wykwalifikowana kadra zadba o Wasze bezpieczeństwo, chętnie pomoże i podzieli się swoją wiedzą na temat wspinania.

Nasza ściana liczy około 100 dróg imitujących wspinanie w naturalnej skale o długościach od 10 do 25 m i zróżnicowanym poziomie trudności. Big Wall stworzyliśmy mając na uwadze potrzeby zarówno zaawansowanych wspinaczy, jak i osób dopiero zaczynających fascynującą przygodę jaką jest ten sport. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od Waszych celów treningowych i nie tylko, każdy znajdzie u nas swoje miejsce.

Na Big Wallu znajduje się także przestronny panel do uprawiania boulderingu. Na ścianie o wysokości 4,5 metra umieściliśmy szereg problemów wspinaczkowych o różnym stopniu zaawansowania. Na boulderze wspinacie się bez asekuracji, więc zadbaliśmy o Wasze bezpieczeństwo instalując komfortowy materac o grubości 30 cm.

Chcesz zacząć, ale nie masz sprzętu? To nie problem, bo u nas wypożyczysz wszystko co potrzebne, aby zacząć się wspinać.

Do Waszej dyspozycji jest także Big Wall Coffee, z pyszną, może nawet najlepszą kawą w mieście. 🙂

Zapraszamy!

Nasza oferta

Tworząc nasz obiekt, chcieliśmy sprostać wymaganiom jak największej liczby klientów, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, żeby nasza oferta była jak najbogatsza. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas przestrzeń dla siebie. Jednocześnie, wiemy, że nasza wyobraźnia ma granice, więc jesteśmy w pełni otwarci na Wasze propozycje. Nie boimy się wyzwań. Zachęcamy do kontaktu!

  • sekcje wspinaczkowe dla dzieci i dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych
  • sekcje bulderowe
  • szkolenia
  • imprezy urodzinowe
  • imprezy integracyjne dla firm
  • wypożyczalnia sprzętu