O Nas

Ktoś powiedział kiedyś, że Szczecin leży nad morzem. Tyle samo prawdy może być w stwierdzeniu, że Szczecin leży w górach. I choć na obronę obu tych tez znajdą się argumenty, jedno jest pewne – dzięki Big Wall Centrum Wspinaczkowemu, stolica Pomorza Zachodniego znalazła się bliżej gór, niż kiedykolwiek wcześniej.

Nasz obiekt, to największa i najnowocześniejsza ściana wspinaczkowa pomiędzy Berlinem, a Warszawą oraz jeden z najbardziej nowatorskich obiektów tego typu w Europie.

W ręce Wspinaczy oddajemy ścianę o łącznej powierzchni 1200 m2 oraz wysokości 15 m, a nasza wykwalifikowana kadra instruktorów zadba o Wasze bezpieczeństwo, chętnie pomoże i podzieli się swoją wiedzą na temat wspinania.

Nasza ściana liczy około 100 dróg imitujących wspinanie w naturalnej skale o długości od 10 do 25 m o zróżnicowanym poziomie trudności. Big Wall stworzyliśmy mając na uwadze potrzeby zarówno zaawansowanych wspinaczy, jak i osób dopiero zaczynających fascynującą przygodę jaką jest ten sport. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od Waszych celów treningowych i nie tylko, każdy znajdzie u nas swoje miejsce.

Na naszym obiekcie znajduje się także przestronny panel do uprawiania boulderingu. Na ścianie o wysokości 4,5 metra umieściliśmy szereg problemów wspinaczkowych o różnym stopniu zaawansowania. Na boulderze wspinacie się bez asekuracji, więc zadbaliśmy o Wasze bezpieczeństwo instalując komfortowy materac o grubości 30 cm.

Chcesz zacząć, ale nie masz sprzętu? To nie problem, bo u nas wypożyczysz wszystko co potrzebne, aby zacząć się wspinać.

Do Waszej dyspozycji jest także bistro Big Wall Coffee, z pyszną kawą, zdrowymi koktajlami oraz napojami i posiłkami skrojonymi do potrzeb sportowców.

Nasza oferta

Tworząc nasz obiekt, chcieliśmy sprostać wymaganiom jak największej liczby klientów, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, żeby nasza oferta była jak najbogatsza. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas przestrzeń dla siebie. Jednocześnie, wiemy, że nasza wyobraźnia ma granice, więc jesteśmy w pełni otwarci na Wasze propozycje. Nie boimy się wyzwań. Zachęcamy do kontaktu!

  • sekcje wspinaczkowe dla dzieci i dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych
  • sekcje bulderowe
  • szkolenia
  • imprezy urodzinowe
  • imprezy integracyjne dla firm
  • wypożyczalnia sprzętu